Sıcak Satış İngilizce/Rusça/İspanyolca Kablosuz GSM Alarm Sistemi 433 MHz Ev Hırsız Güvenlik M2 2, ücretsiz Kargo

Hot Selling Free Shipping Wholesale Wireless PSTN GSM Alarm System 433MHz Russia Brizal Home Burglar Security
  • Satıcı Earykong Official Store
  • Liste Fiyatı US $33.59piece
  • Senin Fiyatin US $25.86piece
  • Gönderim Ücretsiz Kargo
  • Kazanıyorsun US $7.73piece23% off
  • Derecelendirmeler 4.8 (80)

Ürün özellikleri

iletişim arayüzüKablosuz
parolası klavyeEvet
kiti yapılandırmaKapı/Pencere Sensörü
video arabirimiEvet
alarm tipiuygulamalar kontrol,sms,alarm
kurma tipiFr uzaktan- denetleyici
Marka AdıEarykong
ekranEvet

Ürün Açıklaması

çin akıllı alarm sistemleri güvenlik ev kablosuz kerui alarm sistemleri güvenlik ev android duman kapı mıknatıs açık Kızılötesi Dedektörkablosuz Ev Hırsız GSM Alarm Sistemi
sıcak istemi
1.bu alarm sistemi desteği 1 yıl garanti!
2. Biz size sağlayabilir 3 seçin
' A' seçin: İngilizce Manuel +İngilizce Ses Istemi
seçin 'B:rusça Manuel +rus Ses Istemi
seçin 'C: İngilizce Manuel +İspanyolca Sesli Istemi
3.daha detaylı bilgi almak istiyorsanız, bana e-posta lütfen söyle, ve Ben göndereceğiz " PDF Kılavuzu " e-posta 10 saat içinde.

ürün fotoğrafları

gerçek zamanlı alarm, ve destek interkom fonksiyonu.
destek 433 MHz kablosuz aksesuarları birçok türde.

destek 2 kablolu bölge ve akıllı ev kontrol.
sizin için bir şifre klavye.
destek güç adaptörü kesme alarmı.
bir alarm mesajı alacaksınız zaman güç adpter kesin veya bağlamak olduğunu.
destek zamanlama Silahsızlandırılması ve zamanlama Kol.
zamanlama fonksiyonu ayarladıktan sonra, sistemi tespit edecek eğer iş ya da evde bir dinlenme var.
sen özelleştirilmiş alarm mesajı istediğiniz gibi.
destek kapı zili fonksiyonu.
dahili şarj edilebilir pil.
All in one tasarlanmış, bu hiçbir sadece bir alarm sistemi.
alarm ev sahibi için kablosuz siren ekleyebilirsiniz.
ürün Açıklaması
1. Yan uzaktan kumanda alarm sistemi kontrol etmek kullanın;
2. kapı manyetik dedektör ile maç kullanılabilir veya kızılötesi dedektör veya duman dedektörü veya Gaz dedektörü;
3. Telefon (cep telefonu) uzaktan kumanda programlama;
4. SMS uzaktan kumanda önceden ve kol/ana paneli silahsızlandırılması;
5. Dahili akıllı İngilizce mesajın;
6. Alarm kilitleme bellek ve kolay kontrol bilgi için temizle;
7. Tek tuş-kontrol fonksiyonu: Deplasman Kol, ev Kol, uzaktan Kol;
8. Kablosuz akıllı öğrenme kodlama ve ek aksesuarlar uymak;
9. Arm, silahsızlandırılması, uzak alarm ünitesi arayarak monitör ve interkom;
10. Real zamanlı, gecikme, 24 saat, bypass savunma bölgeleri programlama fonksiyonu;
11. NI-HI inşa şarj edilebilir pil güç kaynağı sağlamak için kullanılabilir güç kapatıldıktan sonra yaklaşık 5 saat otomatik olarak;
12. AC ve DC çift kullanımlı, normal bekçi için kullanılabilir;
13. ana ünite anti-sabotaj ve alçak gerilim tespit fonksiyonu.
14. üçlü bant frekansı (GSM 850/900/1800/1900 Mhz) alarm sistemi iyi çalışır yapar çoğu ülkede GSM şebekesi.
15. dahili GSM anteni ve RF anten benimsenmesi, bu güzel tasarlanmış ve daha güçlü sinyal alabilirsiniz.
ürün Kurulum

ürün parsel

güç Adaptörü: seçebilirsiniz güç adaptörü (AB/AU/İNGILTERE/ABD tipi)

bu gibi bir kutu alacaksınız, biz bunu iyi yeniden paketlemek olacak, eğer kutusu hakkında endişelenmeyin, biz orijinal kutusu kullanmayın, orijinal çok ağır olduğundan, ve gümrük geçmek kolay değildir.

ürün parametreleri

ürün dahil

M2H0:1 Kontrol Ünitesi, 2 Metal Uzaktan Kumanda, 3 Kapı Dedektörü, 3 Kızılötesi Dedektör,1 Kablosuz Siren, 1 Manuel, 1 Güç Adaptörü,
M2HA:1 Kontrol Ünitesi, 2 Metal Uzaktan Kumanda, 3 Kapı Dedektörü, 3 Kızılötesi Dedektör, 1 Kablolu Siren, 1 Manuel, 1 Güç Adaptörü,
M2HB:1 Kontrol Ünitesi, 1 Manuel,
M2HC:1 Kontrol Ünitesi, 3 Metal Uzaktan Kumanda, 3 Kapıdedektör, 3 Kızılötesidedektör, 1 Kablosuz Duman Dedektörü, 1 Kablolu Siren, 1 Manuel, 1 Güç Adaptörü,
M2HD:1 Kontrol Ünitesi,4 Metal Uzaktan Kumanda,8 Kapı Dedektörü, 4 Kızılötesi Dedektör, 1 Kablolu Siren, 1 Manuel, 1 Güç Adaptörü,
M2HE:1 Kontrol Ünitesi,3 Metal Uzaktan Kumanda,5 Kapıdedektör, 5 Kızılötesidedektör, 1kablosuz Siren, 1 Manuel, 1 Güç Adaptörü,
M2HF:1 Kontrol Ünitesi, 2 Beyaz Uzaktan Kumanda, 1 Kapı Dedektörü, 1 Kızılötesi Dedektör, 1 Kablolu Siren, 1 Manuel, 1 Güç Adaptörü,
G2A: 1 Kontrol Ünitesi, 2 Metaluzaktan Kumanda, 1 Kapıdedektör, 1 Kızılötesidedektör, 1 Kablolu Siren,1 Manuel, 1 Güç Adaptörü,
G2B: 1 Kontrol Ünitesi, 2 Metaluzaktan Kumanda, 1 Kapıdedektör, 1 Kızılötesidedektör,1 Kablosuz Siren,1 Manuel, 1 Güç Adaptörü,
G2C: 1 Kontrol Ünitesi, 3 Metaluzaktan Kumanda, 4 Kapıdedektör, 4 Kızılötesidedektör, 1 Duman dedektörü, 1 Kablolu Siren,1 Manuel, 1 Güç Adaptörü,
G2D: 1 Kontrol Ünitesi, 3 Metaluzaktan Kumanda, 4 Kapıdedektör, 4 Kızılötesidedektör,1 Kablosuz Strobe Siren,1 Manuel, 1 Güç Adaptörü,
G2E: 1 Kontrol Ünitesi, 3 Metaluzaktan Kumanda, 5 Kapıdedektör, 6 Kızılötesidedektör, 1 Kablolu Siren,1 Manuel, 1 Güç Adaptörü,
not: Sadece uzaktan kumanda ve alarm konak dahili pil, diğer alarm sensörü olmadan pil dahil, anlayışınız için teşekkürler!
12 V 23A pil için kapı dedektörü, 9 V 6F22 pil için kızılötesi dedektörü ve duman dedektörü
biz daha fazla Kablosuz & Kablolu Sensörler/Dedektörler seçtiğiniz için, gerekli veya özel gereksinimi varsa, onu satın almak için tıklayınız:
sıcak Istemi: parsel olsun sonra, herhangi bir questiones varsa, zaman içinde benimle irtibata geçiniz, çünkü farklı zaman alanı, bazen zamanında değil cevap, zaman ben sizin mesaj görmek, ben zamanında cevap! parsel gecikme varsa veya hasarlı parsel yanlışlıkla olmuştur, değil açık anlaşmazlık ve kötü geribildirim lütfen, ilk başta bize ulaşın, teşekkürler!!!

nakliye

eğer rusya, bana tam adınızı bırakın lütfen, teşekkürler!! bazen, birkaç gün geciktirebilir zaman teslim, çünkü kötü hava veya meşgul sezonunda, merak etmeyin lütfen.sadece zaman korumak geciktirmek için bana sor.

garanti

bu ürün tam gönderme önce testi yapacağız, böylece mükemmel bir ürün alacak, tüm alarm host Mühürlü etiket var, etiketi yırtıp değil lütfen. tüm aksesuarları ile uyumlu değil tüm 433 MHz 433 MHz piyasada alarm sistemi. sorun varsa bana isteyin. 2 Yıl yedek garanti, alıcı iade nakliye masrafları sorumludur.

hizmet Süresi

10:00 am-22:00 pm Çin zaman, ben en kısa sürede size cevap verecektir eğer diğer mesaj göndermek zaman,

geribildirim

bu ürün memnun iseniz, bana 5 yıldız geribildirim bırakın lütfen, ben daha iyi ve daha iyi hizmet edecek! bu ürün ile memnun değilseniz, negatif geribildirim ve düşük puan bırakmayın lütfen, çünkü bu sorunları çözmek olmaz. eğer memnun değilseniz, bana bir mesaj bırakın lütfen, ve Ben en kısa sürede size cevap verecektir, ben düşünüyorum her şeyi çözülebileceğini. (Ben başka yeni ürün veya kupon gönderebilirsiniz).

Benzer ürünler