Pro Yeni Dövme Alüminyum Alaşım Grip 6/5 "(32mm) ayarlanabilir Kalıcı Makyaj Makinesi Gun İğneler için 5 Renkler

Pro New Tattoo Aluminum Alloy Tattoo Grip 6 5 32mm Adjustable For Permanent Makeup Tattoo Machine
  • Satıcı EZ Tattoo Store
  • Liste Fiyatı US $52.70piece
  • Senin Fiyatin US $50.07piece
  • Gönderim Ücretsiz Kargo
  • Kazanıyorsun US $2.63piece5% off
  • Derecelendirmeler 4.9 (14)

Ürün özellikleri

tipDövme Yol Tutuş
Marka AdıEZ
malzemeAlüminyum
harcanabilirHayır
şekilYuvarlak

Ürün Açıklaması

2015 Yüksek Kalite için 32 MM Siyah Alüminyum Alaşım Dövme Grip Dövme Makineli Tüfek İpuçları İğneler Malzemeleri

ürün Detayları

32mm

-alüminyum
-işık ağırlık
-2 Kartuş Iğne Barlar ile gel
TANıTAN BIZIM EZ TÜPLER KARTUŞ SAPLARı (Anodize Alüminyum, 3 farklı renkler)
-bizim kullanarak uçak alüminyum dışarı işlenmiş 5 eksen CNC makinesi
-ultra pürüzsüz için el cilalı finish
-gücü ve bitirmek için anodize
-geri kök ile tıbbi sınıf paslanmaz çelik yapılır bir saten finish
-EZ tüpler tüm standart bobin veya döner makineleri uyacak
-hafif kavrama BILEK SAĞLıK için büyük genel ağırlıksız hissediyorum verir
-özel Ergo-Tasarlanmış kavrama en rahat ve doğal hissediyorum verir özellikle olanlar için harika olduğunu senin elinde uzun oturumları.
2 farklı uzunluk duro-İpucu pistonları ile-Comes
resim gösterisi:
Satiş şartlari!!!

biz tüm dünyada ürünlerini satmak, ve bir gerçek değeri ile Hediye veya Numune olarak onları işaretlemek, ve Gümrük Ücreti olabilir onlar gümrük geçmesi zaman ortaya çıkan ofis, biz önceden size bildirmek için uygun değildir, unutmayın akım ülkenizde Gümrükleme Politikası.
öğeleri kendilerini olarak, ayrıca not olsun onlar için sorumlu alınabilir ülkelere öğeleri, HAYıR ise, onlara sipariş ETMEYINIZ, biz burada size bildirmek önce peşin not alışveriş!

ödeme koşulları

biz ödeme yöntemleri kabul hangi DHgate.com üzerine mevcuttur, kredi kartı gibi
(VISA, MASTERCARD), çevrimdışı ödeme (Banka Havalesi ve Western Union), hangisi seçebilirsiniz eğer gibi olabilir yapmak.

şartları; Koşulları (SSS)

7 gün Iade; Değişim Politikası --- tarih imzalamak sonra paketinde.

(1) iade veya takas öğeler için Isteği:
yapmak istediğiniz öğeler için yedek, kargo ücreti kendiniz ödemek gerekir ürün aldıktan sonra 7 gün içinde.

(2) Benim dönüş işlenmiş oldu ama Ben değildi benim teslim şarj iade?
nakliye iade edilmez, bir nakliye zaman biz yaptık hariç hata

(3) Ben iade veya değişim isteyen benim satın! ne yaparsınız?
100% bizim öğeler memnun değilseniz. sen iade veya madde alışverişi (s) günden itibaren 7 gün içinde tam bir geri ödeme için size paketini imzalamak. ama dönüş nakliye ücreti ödemek gerekiyor kendi üzerinde.
eğer parsel gemi önce benimle irtibata do lütfen.
posta ve Nakliye politikası

(4) Biz size öğeleri gemi olacak ödeme aldıktan sonra 1-2 iş günü.
kayıtlı airmail ile, ve size bir takip numarası göndereceğiz biz öğeleri gemi, bunu tavsiye lütfen. genellikle, çoğu ülkede 3-4 hafta sürer inOceania gibi, orta Doğu, avrupa ülkeleri ve Kuzey Amerika (ABD hariç ile via E-paket 15-20 iş günü) sürece sürer iken gibi diğer ülkelere 30-35 iş günü inAfrica ve Güney Amerika, bunu tavsiye lütfen.

(5) eğer olabilir gibi bir hızlı nakliye yöntemi, Express için ekstra kargo ücreti ödemek için izin verilir (gibi DHL, UPS, EMS ve FedEX).

sevgili Alıcılar:

bizimle temas kurmaktan çekinmeyin lütfen soru veya sorunları varsa herhangi bir noktada. biz her zaman burada ve size yardımcı olmak için istekli. tüm senin destekler için çok teşekkür ederim!

Benzer ürünler