OwlCat SONY323 HD 1080 P 960 5X Otomatik Zoom Focu Açık PTZ Bullet WIFI IP Kamera Kablosuz 4G SIM Kart AP Hareket Güvenlik kamera

OwlCat 3516C 1 2 8 SONY323 HD 1080P 960P 4X Zoom Auto Focu Outdoor PTZ Bullet
  • Satıcı Toppers
  • Liste Fiyatı US $213.05piece
  • Senin Fiyatin US $144.87piece
  • Gönderim Ücretsiz Kargo
  • Kazanıyorsun US $68.18piece32% off
  • Derecelendirmeler 4.8 (30)

Ürün özellikleri

Marka AdıOwlCat
Güç KaynağıNormal
desteklenen mobil sistemleriOS,android
video sıkıştırma formatıH.264
desteklenen işletim sistemleriWindows Vista,Windows 7,Windows 98
teknolojiKızılötesi
montajgömülü
alarm eylemE-posta fotoğraf
stilbullet Kamera
sensorCMOS
is_customizedEvet
Duvar BraketiYan
Depolama64G
Görüş açısı( derece)85°
TF KartHiçbiri
ağ arabirimi4G
High Definition1080p (Full - HD )
sensörü markasıSONY
tipIP Kamera
ÖzelliklerSu geçirmez / hava
Bağlantı4G
renkBeyaz
Lens( mm)Diğer
Ses ÇıkışıDiğer

Ürün Açıklaması

OwlCat 3516C + 1/2. 8 " SONY323 HD 1080 P 960 P 4X Zoom Otomatik Focu Açık PTZ Bullet WIFI IP Kamera Kablosuz 4G SIM kart

uyarı: burada bilmek istediğiniz Tüm soruları aşağıda, bu 4G hakkında dikkatlice okuyunuz ve daha iyi biliyorum özel kamera, biz sizin anlaşmazlık katılıyorum olmaz satın alırsanız yanlış bir kamera ile sizin dikkatsiz.

soru: nasıl bu kamera bağlayın (smartphone ile)? nasıl uzaktan erişim (/4G) çalışır? diğer bir deyişle, zaman evde değilim, nasıl benim telefon mobil uygulaması kameraya bağlayın?

cevap: (1) Açık kamera en-konut, ve koymak bir 4G SIM Kart/Mikro SD kart içine kamera.

(2) kamera için güç adaptörü Bağlayın ve güç üzerinde. LAN kablosu bağlamak gerek!!! (bu LAN liman 4G kamera için hiçbir kullanım)

(3) Indir akıllı telefon app " CamHi ".

(4) sizin kamera Eklemek UID numarası (kamera üzerinde etiket bulmak), ve kullanıcı adı (varsayılan: admin)/şifre (varsayılan: admin) bağlayın, sonra yaşamak görünümü gerçek zamanlı video.

soru: fark nedir bu kameranın diğer gelen ip kamera?

cevap: bu kamera 4G SIM Kart kamera, LAN portu hiçbir kullanım olduğunu, bir 4G SIM Kart koymak zorunda içine kamera almak için internet ile bağlantı. sen değil bu kamera bağlamak için yönlendirici!

soru: ben bir kullanım kılavuzu PDF ile?

cevap: bu 4G kamera kullanım kılavuzu indirebilirsiniz aşağıdaki linkten:

https://yadi.sk/i/usdz7ks33GNCHX

soru: bu 4G kamera kullanım ortamı nedir?

cevap: bu 4G kamera çoğunlukla bu yerler de kullanılabilir hiçbir internet ama 4G telefon vardır vardır sinyal, gibi çiftlik, orman, dağ, seaside... vb

soru: bu 4G router ile kamera bağlamak için destek?

cevap: Hayır, bu 4G router ile kamera bağlayın desteklemiyor.

soru: AP bağlantı destekliyor Mu?

cevap: Evet, bu 4G kamera olan bir AP WI-FI (" adlı MIFI_3f41 "), AP wifi şifre " 1234567890 " bulabilirsiniz, bu wifi zaman kamera çalışmaya başlamak. bu AP wifi ile telefonunuzu bağlamak yardımcı olur 4G kamera kontrol etmek sizin 4G SIM Kart çalışma bilgi.

soru: bu kamera yukarı ve aşağı döndürmek mümkün olması, sol ve sağ? optik zoom fonksiyonu? otomatik odaklama?

cevap: Evet, bu PTZ kamera, bu destek pan, tilt ve zoom ve otomatik odaklama.

soru: bu app üzerinden onu kontrol etmek de mümkündür Olduğunu?

cevap: Tabii evet, sen uzaktan kumanda kamera döndür yukarı/aşağı, sol/sağ, zoom in/zoom out telefonunuzdan app " CamHi ",

bu uzaktan otomatik olarak, elle çalıştırılan DEĞIL.

soru: bu kamera desteği hareket algılama ve bana e-posta bildirimleri göndermek?

cevap: Evet, bu.

soru: bu 4G kamera desteği yerel IE broswer ve yerel PC istemci?

cevap: Hayır, bu bakamam yerel IE broswer ve yerel PC istemci. çünkü bu bakamam router.

soru: bu 4G kamera desteği romote PC istemci?

cevap: Evet, yükleyebilirsiniz uzaktan pc istemci ve kamera UID ve şifre uzaktan PC istemci içine ekleyin, daha sonra izlemek canlı görünüm.

soru: bu 4G kamera suppport ftp bulut?

cevap: Hayır, bu olamaz.

soru: Nerede kaydetmek video kayıtları?

cevap: eğer sadece kaydetmek video kayıtları içine mikro sd kart, veya uzaktan PC içine kaydetmek video (uzaktan pc istemci koşu her zaman tutmak gerekir).

soru: ben benim smartphone ve uzaktan oynatma ve video izlemek kayıtları sd karttan?

cevap: Evet, sen.

soru: Ben bu bağlayın 4G kamera NVR kaydedici için?

cevap: Hayır, sen değil.

soru: bu su geçirmez Olduğunu? kamera malzeme nedir?

cevap: Evet, bu su geçirmez, alüminyumdan yapılmış üst kapak/braket ve plastik gövde.

soru: destekliyor Mu Gündüz/Gece Modu?

cevap: Evet, bu 4 adet IR-LED dahili kızılötesi ışık ile bir mükemmel gündüz ve gece resim.

soru: bu IP PTZ Bullet Kamera desteği ses Yapar?

cevap: Hayır, bu 4G kamera desteklemiyor ses, hiçbir ses I/O.
soru: bu kamera soğuk havalarda işletmek, çalışma sıcaklığı aralığı nedir?

cevap: kameranın çalışma sıcaklığı 60 derece-30 derece santigrat olduğunu. kolu aşırı soğuk havalarda mümkün olmalıdır. ben soğuk Rusya gelen birçok müşteri var, orada kamera harika çalışıyor!

soru: ne bu 4G kamera çalışma standardı ve frekans aralığı?

cevap: 4G standart: FDD-LTE Frekans aralığı ile: B1 (2100 MHz), B3 (1800 MHz), B7 (2600 MHz), B8 (900 MHz), B20 (800 MHz)

soru: Ben benim 4G sim kart kamera içine koymak, ama kamera bağlı olamaz. nasıl yapmalı?

cevap: kamera bağlayabilirsiniz AP wifi adı " MIFI_3f41 " akıllı telefonunuzdan WIFI ayarları, şifre 1234567890, sonra erişim " 192.168.100.1 " broswer olsa, bu sayfada SIM kart bilgilerini kontrol edebilirsiniz ve 4G sinyal güçlü olmadığını veya zayıf.

soru: Benim kamera gösterir " çevrimdışı ". Neden?

cevap: (1) frekans emin senin 4G SIM kart 3 tarafından desteklenen G/4G kamera.

(2) eğer hasarlı SIM kart veya Yanlış kurulum yönü mesajı görmek " hiçbir SIM kart veya SIM kart geçersiz ".

(3) geçersiz kart veya SIM Kart borçları gördüğünüzde mesaj " hiçbir hizmet " veya " sınırlı hizmet ".

özellikleri:

2.0 megapiksel HD IP kamera, maksimum çözünürlük 1920*1080 (model NC47G 1080 p Kamera Için);

1.3 megapiksel HD IP kamera, maksimum çözünürlük 1280*960 (model NC43G 960 p Kamera Için);

destek 4G SIM Kart, destek AP hotspot modu;

destek TF kart depolama, maksimum destek 128G Micro SD kart; (SD kart dahil değildir)

5X Optik Zoom Otomatik Odaklama lens 2.7-13.5mm, görünüm melek 89.9 °-26.2 °

Pan tilt rotasyon, yatay: 300 ° & dikey: 60 °;

destek Açık Su Geçirmez IP66;

4 adet dizi kızılötesi Ledler, 50 m Gece Görüş;

destek P2P Bulut, her yerde & zaman görüntülemek;

zarif anahat ve kolay kurulum;

android & ios APP sağlamak ve profesyonel CMS PC istemci yazılımı;

Specificaitons:

kamera

işletim sistemi

gömülü Linux OS

İşlemci

1080 P Modeli NC47G: HI3516C

960 P Modeli NC43G: HI3518EV200

sensör

1080 P Modeli NC47G:
1/2. 8 " SONY323 düşük lux CMOS
960 P Modeli NC43G:
1/3 " AR0130 düşük lux CMOS

Lens arayüzü tipi

M12

Lens

2.7-13.5mm 5X optik zoom otomatik odaklama lens

görüş açısı

89.9 °-26.2 °

Min. illumination

0.05lux/0lux (IR açik)

gündüz & Gece modu

oto IR-CUT

gece görüş mesafesi

4 adet dizi IR Ledler. IR radyasyon mesafesi 50 m

Video

Video sıkıştırma

H.264

Video streaming

üç akarsu

Video çözünürlüğü

Model NC47G Ilk akışı: 1080 P (1920x1080), 720 P (1280x720), Q720P (640x352)
Model NC43G Ilk akışı: 960 P (1280x960), 720 P (1280x720), Q720P (640x352)

İkinci akışı: Q720P (640x352), QQ720P (320x176)

üçüncü akışı: QQ720P (320x176)

Video kod oranı

32 ~ 6144Kbps. constant bitrate destekler/değişken bit hızı

Video kare hızı

25fps

görüntü ayarları

parlaklık, doygunluk, kontrast, Keskinlik, Pozlama, flip, ayna

görüntü geliştirme

arka ışık telafisi, Otomatik beyaz dengesi, Dijital WDR, 3D dijital gürültü azaltma

fonksiyonu

hareket tespit

4 bağımsız ayarlayabilirsiniz algılama bölge (1-100 hassasiyet ayarlanabilir)

Alarm bağlantı

Alarm belirtilen posta kutusuna resim göndermek, alarm yükleme fotoğraf ve videolar için FTP sunucusu, alarm fotoğraf ve videoları yazmak için Mikro SD kart, alarm cep telefonu mesajı itin

gizlilik maskesi

maksimum destek 4 kullanıcı aynı anda araştır

OSD

destek kamera adı, tarih ve zaman bilgileri bindirilmiş

kullanıcı yönetimi

kullanıcı ve haklar yönetimi destekler

eşzamanlı izleyiciler

maksimum destek 4 kullanıcı aynı anda araştır

ağ protokolü

TCP/IP, HTTP, TCP, ICMP, UDP, ARP, IGMP, SMTP, FTP, DHCP, DNS, DDNS, NTP, UPNP, RTSP vb

bağlantı protokolü

destek ONVIF 2.1 (geriye uyumlu)

4G

4G standart

FDD-LTE

frekans aralığı

B1 (2100 MHz), B3 (1800 MHz), B7 (2600 MHz), B8 (900 MHz), B20 (800 MHz)

iletim hızı

Upload max: 50 Mbps, indir max: 150 Mbps

güvenlik

WEP, WPA/WPA2, WPA-PSK/WPA2-PSK

PTZ

dönme açısı

Horizon: 0 ila 300 °. dikey: 0 ila 60 °

yatay hız

12 °/S

dikey hız

12 °/S

Preset

destek 8 preset noktaları

arayüzü

güç arayüzü

5.5mm güç arayüzü

Ethernet

RJ45 & Anten 10 M/100 M Adaptif Ethernet Arayüzü

TF kart Yuvası

maksimum destek 128G TF kart, otomatik yakalama ve zamanlayıcı kayıt ayarlayabilirsiniz

sıfırlama düğmesi

destek

genel özellikler

güç kaynağı

DC 12 V 2A

güç

gün: 3 W, gece: 8 W

çalışma sıcaklığı

-20 ila + 60 derece

çalışma nemi

10% ila 95% (yoğuşmasız)

su geçirmez seviyesi

IP66

malzeme

alüminyum

kurulum

raf montaj

ürün boyutu (W×D×H) (mm)

150*90*125

ürün ağırlığı (kg)

1.1 kg

aksesuarları

1*1.5 m Güç kaynağı,, 1 torba * Vidalar, 1 * anten, 1 * manuel

paket Boyutu (W×D×H) (mm)

204*184*133

paket Ağırlığı (kg)

1.3 kg

Ödeme hakkında:

biz kabul Aliexpress ödeme kabul Emanet/Kredi kartı//Para Booker! Visa gibi, WebMoney (WM olarak anılacaktır), TT havale, Paypal, Western Union, Qiwi cüzdan, brezilya Boletosu ve böylece.

nakliye hakkında:

1 Biz Alixpress kayıtlı adrese SADECE gemi.

2 Biz sizin için mal düzenleyecektir nomally 1 ila 3 iş günü içinde. web sitesinde izleme bilgilerini kontrol edin: www.17track.net. lütfen not, önce 2 ila 5 gün sürer izleme bilgileri online görülebilir.

3 biz ithalat vergisi sorumlu değildir/gümrük vergileri veya herhangi bir diğer gümrük ücretleri.

ancak, normalde biz sizin gümrük paket üzerinde düşük bir değer beyan gerekiyorsa, lütfen bize bildirin zaman sipariş. ama gümrük sormak için ekstra para sizin için vergi/görev, ödemek zorunda kalacak ve onlarla çözmek.

4 DHL hızlı teslimat Için, senin posta kodu/şehir UZAK ALAN vardır dışarı DHL teslimat of aralığı, biz ekstra UZAKTAN ÜCRETI ödemek için sizinle temasa geçecektir (35 USD), aksi takdirde biz EMS gibi benzer başka teslimat yolu seçmek hakkına sahip.

bizim Hizmet hakkında:

1 Lütfen herhangi bir sorun var ise bizimle temas kurmaktan çekinmeyin veya sipariş ile ilgili herhangi bir yardıma ihtiyacınız, Biz size hizmet için mutlu olacak, teşekkürler.

2 Biz teklif ana ürün için 12 ay üreticinin garanti aksesuarları hariç.

DEFECTIVE öğeleri rapor ve 10 gün içinde bize iade, ve ORIJINAL ambalajında OLMALıDıR-mal dönmek için herhangi bir kırık olmadan sattığınız, sizin dönüş nedeniyle kırık ise, biz tazminat için sormak zorunda. dönüş maliyeti alıcı tarafından ödenecektir.

3 herhangi bir iletişim önce değil açık anlaşmazlık Lütfen eğer bizim ürün veya hizmet ile tatminsiz,, bu sizin ve bizim için hiçbir herhangi bir yardım, senin gerektiren olsun sonra biz EN KıSA SÜREDE sorununuzu çözecektir, nazik anlamak lütfen, çok teşekkür ederim!

Geribildirim hakkında:

1 Sizin memnuniyetiniz bizim en büyük konfor, biz her zaman sizin için hizmet bekliyor!

2 Sizin yorum ve öneri bizim dükkan için oldukça önemlidir. olumlu bir geribildirim için bir dakikanızı ayırın lütfen ayrıntılı Satış Rating ile 5.

3 ürünlerimiz ile mutlu değilseniz, lütfen bize bir şans vererek, biz sizin için elimizden geleni yapacağım. önceden nazik anlamak sizin için teşekkürler