5 Renkler Ile YIHUA 947 II Elektrik Havya Ayarlanabilir

YIHUA 947 II Adjustable Soldering Iron With 5 Colors Optional Portable Screwdriver Solder Wire Tips Mini
  • Satıcı
  • Liste Fiyatı US $10.00piece
  • Senin Fiyatin US $10.00piece
  • Gönderim Ücretsiz Kargo
  • Kazanıyorsun US $0.00piece0% off
  • Derecelendirmeler 4.9 (74)

Ürün özellikleri

Marka AdıYIHUA

Ürün Açıklaması

5 Renkler Ile YIHUA 947-II Elektrik Havya Havya Ayarlanabilir

sıcaklık Ayarlanabilir Fonksiyonu 200 ~ 450℃

yaşatmaktır çeşitli sıcaklık kaynak yaparken, sıcaklık gerçek zamanlı izleme, olacak yapar eğer kullanışlı süre kaynak.

Sıcaklık Kontrolü Koruyun Modülü ekleyin

bu etkili önlemek için sıcaklık doğruluğunu sağlamak ve sıcaklık dışarı yanmaması için havya kolu kontrol ve diğer olumsuz sonuçlardan.

60 W yüksek güç ısıtıcı elemanı

yüksekgüç, sıcaklık zam kadar hızlı ve sıcaklık telafisi quickly. ek Kaynağı için uygundur genel lehim eklemler, aynı zamanda büyük bir kaynak tamamlamak için kolay lehim eklemleri veya ham terminali ve karmaşık lehim eklemler.

sadece en kaliteli malzeme biz teklif!

bizim ürün kalite amplifikasyonu dayanabilir olabilir!

sıcak Istemi:

görünümünü konu başkanı farkı çünkü ürün toplu biraz fark olacak.

iplik kafa iki çeşit rastgele sevk edilir.

5 renk isteğe bağlı

genel olarak, biz size Gri bir göndereceğiz, özel istek varsa, bize mesaj bırakın lütfen sipariş.

Çok paketleri opsiyonel

şirket Ekran

Guangzhou YIHUA Elektronik Equipment CO, Ltd 1980 yılında kurulan s oldu, hangi transfer edilebilir

bir büyük ölçekli ordu kurumsal denilen 083 baz. vardıren büyük ve en güçlü haline

üretici yapma için profesyonel tamir İstasyonu ve lehimleme istasyonu ve DC güç kaynağı ve

bizim satış tümdünyada.

bizim p belgelendirmeroducts

biz geçti ISO9001-2008 uluslararası kalite yönetim sistemi ve ürünlerimiz var

Avrupa CE belgelendirme geçti, Amerika Birleşik Devletleri,ETL sertifikası,SAA belgelendirme, SGS

belgelendirme, ihracat belgelendirme ve derinliğini Kore KC belgelendirme ve böylece.

çin Lehimleme Endüstri Standardı Maker

2016, firmamız davet edildi katılmak için Standart Komitesi Elektrikli Ev Aletleri --çin lehimleme Endüstri Standardı Set.

komple Qubirvasıflı Test Sistemi

tüm ürünlerimiz profesyonel kişi tarafından test geçtikargo önce, kalitesi hakkında endişelenmenize gerek yok edelim.

üretim Kapasitesi

şu anda, fabrikamız fazla 10 üretim hattı var, ve neredeyse ulaştı üretim kapasitesi: 14,000

adet Başına Ay içinrework istasyonu, 35,000adetAyda için lehimleme İstasyonuve 115,000 parça

Ayda içinelektronik demir.

ürünlerimiz satılan Rusça, Birleşik Devlet, Kanada, Endonezya, Vietnam, Kolombiya, Fransa,

almanya, İspanya, Danimarka, İsveç,norveç, Brezilya ve böylece, ve biz gotyüksek itibar için

bizim ürünleri.

SSS

1. Can biz bir indirim alabilir?

YIHUA her zaman göstermek için en iyi fiyat sunabilir. Lütfen kendiniz ve sen sipariş miktarlarıucuz fiyat olsun.

sizin sipariş miktarı fazla 20 adet, irtibata geçiniz bize ödemeden önce, biz bazı nakliye kazanmak yardımcı olabilir ücreti.

(yöntem daha düşük fiyat almak olduğunu):

adım 1. bir sipariş Yapmak;

adım 2.Do değil ödemek ve bize miktarları anlatmak için bize mesaj bırakın ve istediğiniz nakliye yöntemi;

adım 3. birkaç saat Bekleyin, biz yeniden nakliye ücreti ve azaltmak caculte fiyat;

adım 4. Then bu sipariş için ödeme yapabilirsiniz.

2. When dışarı gönderebilir miyim?

bizim işlem süresi yaklaşık 1 ~ 3 iş günü.

3. What Ben dikkat ödemek zorunda?

(1). Rus müşteriler Için, bize tam adınızı veriniz (Sunname + adı + soyadı) postane sorun önlemek için.

(2). anlatmak için mesaj bırakın Lütfen bize istediğiniz gerilim ve fiş hata önlemek için.

(3). beyan değeri hakkında özel gereksinimi Varsa, bize bilgi veriniz zaman yer sipariş, othervise biz göndereceğiz tam ürünün değeri ile dışarı, ve herhangi bir ülke tarafından üretilen tac veya ücreti, biz don değil absorbe.

4. I bir soru var.

herhangi bir soru veya suggetion, bizimle temas kurmaktan çekinmeyin lütfen. çok Teşekkürler.