Robot Vakum Parçaları için ILIFE V3S Pro, V5S, güç Adaptörü Aksesuar DC Güç Kaynağı CN ABD AB İNGILTERE Tak Ev Öz Şarj Dock

Robot Vacuum Parts For ILIFE A4 Power Adaptor Accessory DC Power Supply CN US EU UK
  • Satıcı Ilife Official Store
  • Liste Fiyatı US $49.98piece
  • Senin Fiyatin US $24.99piece
  • Gönderim Ücretsiz Kargo
  • Kazanıyorsun US $24.99piece50% off
  • Derecelendirmeler 4.7 (9)

Ürün özellikleri

TipiElektrik Süpürgesi Parçaları
Marka AdıILIFE

Ürün Açıklaması

Robot Vakum Parçaları ILIFE V3S V5S Güç Adaptörü Aksesuar için DC güç Kaynağı CN ABD AB İNGILTERE Tak Ev Öz-Şarj için dock

(* bazı farklı arasındaki dirrerence şeklinde FIŞ vardır)

Pacagek: 1 * Güç adapte 1 * Ev dock (bana bir mesaj bırakın lütfen önce istiyorsun hangi fiş bir sipariş yapmak) ILIFE ROBOTLAR

SSS:

Q: ILIFE robotik süpürge tercih Neden?

A:ILFE robotik süpürge için profesyonel bir üretim olduğunu, biz robot için üretim deneyimi neredeyse bir on yıl var, bizim vakum robot daha yararlıdır ve daha ucuz, gelecekte, biz umut her aile var olacak bir ILIFE Robot.

Q: Kim olacak gümrük ücreti veya KDV ücreti göze veya diğer ithalat ücreti ülkemde?

A:genellikle kurye şirketi gümrükleme yapacağız, biz ürün değeri beyan faturada ürün bağlıdır hangi aldım, gümrük ücreti önlemek için böylece/KDV/Görev ücreti sizin için, ama eğer parsel gümrükte sıkışmış olacak, size/alıcı kim gümrükleme sorumludur ve gerekli ücreti ödemek. bizim ürün maliyeti sadece ürün maliyeti ve navlun maliyeti içerir. tüm internet mağazaları aynı şekilde yapmak. gerekirse serbestçe lütfen bize ulaşın herhangi bir detay veya herhangi bir diğer ihtiyaç değeri faturada gösterilen.

Q: Eğer temizlik robotu ülkem için çalışma gerilimi?

A:bizim için Robotik süpürge, bizim ürün ile çalışabilir 100 ~ 240VAC böylece dünyanın çoğu ülke olarak çalışması gerekir.

s: benim ülkemde fiş çalışır?

A:biz istediğiniz Fiş sağlayabilir, sadece artı istiyorsun hangi bize bir mesaj bırakın ya da Biz size sağlayabilir bir Dönüştürücü Adaptörü Soket

Q: Ne bulamıyorum benim ülkeyi seçerek gönderi yöntemi?

A:bütün paket ağırlığı 2 KG üstünde olduğunu, Bu yüzden & acirc; & euro; ™ t tarafından sevk normal postane, ülkenize navlun ücreti hakkında bizimle irtibata Geçiniz satın almadan önce bu.

ILIFE hakkında

HAYAT Yenilik Co, ltd ILIFEtek olduğunu otantik yetkili satıcı aliexpress ILIFE ürünleri. biz bir OEM/ODM üretici Shenzhen merkezli, Guangdong eyaleti.

biz odaklanmış akıllı robot süpürgeler (vakumlama, süpürme ve yıkama robotları).

güçlü bir ekip, biz bağımsız KIMLIK tasarımı itibaren ürünlerimizi geliştirmek, donanım, ve yazılım için mekanik konut. her yıl en az 3 yeni modeller açılacak.

genel 15,000 kare-metre ile üretim üssü, kalıplama, PCBA montaj ve bitmiş mal ev montaj yapılır. aylık kapasitesi 80 k adet kadar ulaşabilir.

biz her zaman müşteri karşılamak için kendimizi adamak & acirc; & euro; ™ s OEM/ODM talepleri ve müşteri için daha fazla değer yaratmak için.

garanti

1. Tüm öğeleri yepyeni ve taşınan olması ile tam en az 12 ay garanti.

2. garanti süresi Boyunca, nedeniyle kaliteli nedenle herhangi bir sorun olursa, fotoğraf veya video çekmek için kooperatif olun sorun üzerinde doğrulamak ve bize gönderin.

3. onayı hatalı doğruladı ürün Için, ücretsiz için biz size yedek parça gönderebilirsiniz, biz nakliye ücreti göze 12 ay içinde

geribildirim

bir 5 yıldızlı olumlu geribildirim Bırakın lütfen, eğer sastifaction daha taşımak için bizim motivasyon olduğunu, herhangi bir Sorun varsa, bizimle irtibata geçmekte tereddüt etmeyiniz, bunu çözmek için bize fırsat verin, biz memnun kadar size hizmet edecek.

Benzer ürünler