2017 Pil Gerek Kinetik Uzaktan Kumanda Kablosuz Duvar Anahtarı Hiçbir Tel Ev Yatak Odası Tavan Işıkları Lambaları

2017 No Battery Need Kinetic Remote Control Wireless Wall Switch No Wire Switch Home Bedroom Ceiling
  • Satıcı Salife
  • Liste Fiyatı US $28.39piece
  • Senin Fiyatin US $22.71piece
  • Gönderim Ücretsiz Kargo
  • Kazanıyorsun US $5.68piece20% off
  • Derecelendirmeler 4.8 (88)

Ürün özellikleri

öğe TürüAnahtarlar
belgelemeROHS,FCC,CE
Anahtar TürüUzaktan Kumanda

Ürün Açıklaması

sevgili dostum, salife mağaza hoş geldiniz!!! biz birçok farklı ürünler farklı tarzı ile. sevdiğiniz birini bulmak Ve u olmalıdır inanıyorum.bizim tüm malların fulled olsun göndermeden önce kontrol. bunu satın almak için emin lütfen. any soru ve şüphe biz izin çekinmeyin know. traveling umut u mutlu bir alışveriş var burada. desteğiniz için teşekkürler çok.
2017 Pil Gerek Kinetik Uzaktan Kumanda Kablosuz Duvar Anahtarı Hiçbir Tel Anahtarı Ev Yatak Odası Tavan Işıkları Duvar Lambaları Anahtarı
öz-powered kablosuz anahtarı
öz-powered kablosuz anahtarı hiçbir pil gerektirir ve hiçbir tel. benzersiz enerji hasat teknolojisi kullanır ve ultra-düşük-güç kablosuz teknolojisi ile dünya çapında patent bekleyen.

özelliği:
1. Uzun mesafe iletim ------ açık alanda 70 m
2. Tahammül düşük ve yüksek sıcaklık:-40 ° C ~ 50 ° C.
3. Long yaşam ------ 10 yıl
4. Düşük parazit
5. Nüfuz Gücü ------ üç duvarlar & demir kapı
6.düğme Kendini güç ---- Hiçbir pil gerekir olduğunu. hiçbir tel. kolay işbirliği.
bireysellik
1. Maintenance ücretsiz
2. Özel özel (bir veya birçok biri)
özellikler:
renk: Beyaz
malzeme: ABS Plastik
güç: AC180v-260V (50/60 hz) (alıcı), öz-powered (düğme)
çalışma: Sıcaklık:-10 ° C ~ 50 ° C (alma),-40 ° C ~ 50 ° C (düğme)
çalışma aralığı: açık alanda 70 m
RF Frekans: 433 MHZ
güç Tüketimi: < 750 mW (alıcı)
yük güç: 1000 w
işletim Kuvvetler: 4N (düğme)
boyutlar: 66 × 41 × 27mm (alıcı), 86 × 86 × 17mm (itin düğme)
ağırlık: 35g (alıcı), 58g (düğme)

paket Ayrıntıları:

tek uzaktan verici (kendinden güç ---- pil ihtiyacı)
tek alıcı
tek yapışkan ped
vidalar
bir kullanıcı manua

eğer bir sipariş zaman, Biz 3-7 gün içinde ürün göndereceğiz ödeme bir kez confirmed. belki bazı bazı ülke için nakliye yolu uygulanabilir değildir, biz müşteri için en iyi nakliye yolu seçecektir.
biz tüm uluslararası gönderiler teslim süresi garanti etmiyoruz sepcial ülkelerde kez takas gümrük farklılıklar nedeniyle, ürününüzün denetlenir ne kadar hızlı etkileyebilir. unutmayın ki alıcılar tüm ek gümrük ücretleri sorumludur, aracılık ücretleri, vergileri, ve ülkeye ithalatı için vergiler. bu ek ücretler teslimat sırasında toplanabilir. biz reddetti gönderiler için nakliye ücretleri iade edilmeyecektir.
nakliye maliyeti herhangi bir ithalat vergileri içermez, ve alıcılar gümrük vergilerinin sorumludur. There EMS ve DHL tarafından gümrükleme ücreti, eğer sipariş önce onaylamak lütfen, veya bizimle irtibata geçebilirsiniz. teşekkürler!

biz müşterilerimize en iyi hizmet için elimizden geleni yapacağız kadarıyla biz olarak.
eğer ürün iade biz size iade ile öğelerin aldıktan 7 gün içinde herhangi için nedeni. ancak, alıcı emin olmalısınız iade öğeleri kendi özgün koşulları. öğeleri hasarlı veya iade edildiğinde kaybolur, alıcı gibi hasar veya kayıplardan sorumlu olacak, ve biz alıcıya tam bir geri vermeyecektir. alıcı lojistik şirketi ile bir dava için çalışmalısınız hasar veya kayıp maliyetini kurtarmak için.
alıcı sorumlu olacaktır nakliye ücretleri ürün iade.

1. Biz tatmin edici öğeler için iade kabul.
2. Please bize e-posta aldıktan sonra 20 gün içinde arızalı ürünler rapor.
3. returned öğeler orijinal parça ile gel, aksesuarları.
4. Refund verilecektir iade öğeler aldıktan sonra.
5. Buyer tüm iade nakliye ücretleri sorumludur

1. benim öğe için herhangi bir izleme Sayısı var Mı?
evet, biz onların Takip Numarası ile her veya der gemi, ve ilgili web sitesinde gönderi staus görebilirsiniz.
2. düşük değer beyan edebilir?
evet, genellikle biz beyan edeceğiz unite fiyat $5-$10 küçük parseller için (1-5 adet). özel istek varsa lütfen bize ulaşın.
3. Ben bir satıcı değilim, ben senin öğenin birçok parça satın almak istiyorum, toptan fiyat nedir?
merhaba, soruşturma için teşekkürler, eğer büyük miktarda satın almak istiyorum, bize e-posta gönderin, biz size en iyi fiyat verecek, teşekkürler!