Kablosuz kapı gap Için PIR Wifi 720 P IP Kamera Ev güvenlik Alarm Sistemi W2B G90B Gözetim cihaz

Wireless Door Gap PIR Wifi 720P IP Camera For Home Security Alarm System Wifi GSM SMS
  • Satıcı eMastiff Official Store
  • Liste Fiyatı US $28.50piece
  • Senin Fiyatin US $24.23piece
  • Gönderim Ücretsiz Kargo
  • Kazanıyorsun US $4.27piece15% off
  • Derecelendirmeler 4.8 (49)

Ürün özellikleri

parolası klavyeHayır
video arabirimiHayır
ekranHayır
iletişim arayüzüKablosuz
kiti yapılandırmaKapı/Pencere Sensörü
kurma tipiuygulaması
Marka AdıeMastiff
alarm tipiuygulamalar kontrol,alarm

Ürün Açıklaması

1, senin HD kart tipi IPCZ05. Gerçekleştirmek

2, Arayüz tanımı ve kablolama şeması

ağ arabirimi: ağ kablosu kullanarak ağa erişmek için uygun.

WIFI anten: WIFI sinyal almak;

hafıza kartı soket: bellek kartı takın, destek 64G: cihaz can stok video/resim;

güç kaynağı arayüzü; güç kaynağı adaptörü bağlayın (sadece destek DC5V, 2A giriş)

kurulum Kılavuzu

gerekiyorsa, ayrıca polis irtibata, yangın departmanı, hastane veya diğer acil personeli için evinize geldiğinizde hemen. ulaşabilirsiniz çocuk/yaşlı onaylamak ister onlar tamam veya asistance ihtiyacı.

biz daha fazla Kablosuz & Kablolu Sensörler/Dedektörler seçtiğiniz için, gerekli veya özel gereksinimi varsa, onu satın almak için tıklayınız:

nakliye hakkında

gibi nakliye yolları için, biz sizin için en iyi ve en hızlı seçecek bir farklı ülkelere göre. Çin Post Hava Parsel yasaklar beri pil, biz normalde Hollanda Post üzerinden öğe gemi, singapur Post veya İsveç Post yerine. her zaman benimle temas kurmaktan çekinmeyin lütfen herhangi bir sorunuz varsa. u iyi bir gün Diliyorum!

beyanı ile ilgili

DHL veya Fedex seçerseniz, her ülkenin farklı politikası, ek gümrük ücretleri ödemek gerekebilir. Biz bunu değiştiremezsiniz. Ama biz can düşük fiyat beyan. yüksek gümrük ücretleri önlemek için. If sizin paket 1-3 kg olduğunu, biz varsayılan 30.If $ beyan etmek başka gereksinimleri varsa. bana bir mesaj bırakın lütfen. Her alıcı gümrük zorunluluğu vardır. Eğer parsel temizlenir olamaz, imha edilecek. bu çok büyük olacak kaybı. kaybını önlemek. uygun bir nakliye seçiniz services. thank.

Benzer ürünler