Yeni arrval 29 Renkler Leke Jakarlı Lüks Yatak seti Kral kraliçe boyutu 4/6 Adet set Çarşaf Nevresim/Yorgan kapak Yastık sham

New Arrval 29 Colors Stain Jacquard Luxury Bedding Set King Queen Size 4 6Pcs Bed Set
  • Satıcı Rose home textile
  • Liste Fiyatı US $139.43piece
  • Senin Fiyatin US $89.24piece
  • Gönderim Ücretsiz Kargo
  • Kazanıyorsun US $50.19piece36% off
  • Derecelendirmeler 4.7 (55)

Ürün özellikleri

malzemeİpek / Pamuk
Marka AdıIvaRose HOME TEXTILE
uygulama Boyutu2.0m ( 6.6 fit ),1,8 m ( 6 feet ),1.5m ( 5 ft)
sınıfKalite
teknikJakar
modelİşlemeli
miktar4 adet
Renk Haslığı ( Sınıf )Ulusal Standartlar
Thread Count≥600tc
doldurmaHiçbiri
desen TürüKatı
tipDuvet Cover Set(Without Comforter)
Kumaş Yoğunluk133X72
stilsaray
kumaş Sayısı60
kullanımev

Ürün Açıklaması

yeni arrval 29 Renkler Leke Jakarlı Lüks Yatak seti Kral kraliçe boyutu 4/6 Adet Yatak set Çarşaf seti Nevresim/Yorgan kapak Yastık sham

kraliçe Boyutu 4 adet

1 parça Nevresim: 200*230 cm (79*91 inç)
1 parça Çarşaf: 245*250 (96*98 inche)
2 parça Yastık: 48*74 cm (19*30 inç)
kral Boyutu 4 adet
1 parça Nevresim: 220*240 cm (87*94 inç)
1 parça Çarşaf: 245*270 (96*106 inç)

kraliçe Boyutu 6 adet

1 parça Nevresim: 200*230 cm (79*91 inç)
1 parça Çarşaf: 245*250 (96*98 inche)
2 parça Kare çarşaf: 60*60 cm (24*24 inç)
kral Boyutu 6 adet
1 parça Nevresim: 220*240 cm (87*94 inç)
1 parça Çarşaf: 245*270 (96*106 inç)
2 parça Kare çarşaf: 60*60 cm (24*24 inç)

lütfen hatırlatma:

ölçüm yöntemi farkı ile, boyut sapma izin lütfen 1-3 cm.

aynı boyutu yorgan var emin olun, ve aynı boyutu nevresim içine yorgan koymak.

senin yatak çarşaf tam kapak olabilir emin olun.

makine Yıkama, 30 derecenin altına Su sıcaklığı, Emmek değil

tüm bayi yatak setleri için toptan fiyat var. bize katılmak için istekli iseniz lütfen bize ulaşın.

bu nevresim set fillin herhangi bir doldurma veya yastık dahil değildir, dolum gerekiyorsa, bana bir messager bırakın lütfen.

Rus Müşteriler için, pls sipariş için TAM ADıNıZı KULLANıN, teşekkürler!

benim deposunda iki adet veya daha fazla satın alırsanız kapalı % 5% indirim keyfini çıkarabilirsiniz.
renk 1
4 adet lüks jakarlı doğal pamuk ipek nevresim seti, parlak renkler, yüksek renk haslığı, hiçbir solma yok küçültmek.
nevresim iç ve çarşaf 100% doğa pamuk kumaş yapılır. rahat duygu.
100% pamuk çarşaf. jakarlı kenar ile, daha iyi asmak.
nevresim fermuar ile, açmak ve bu aynı boyutu içine yorgan koymak. yorgan gerekiyorsa bu bağlantıyı açmak lütfen
renk 2
renk 3
renk 3
renk 4
renk 5
renk 6
renk 7
renk 8
renk 9
renk 10
renk 11
renk 12
renk 13
renk 14
renk 15
renk 16
renk 17
renk 18
renk 19
renk 20
renk 21
renk 22
renk 23
renk 24
renk 25
renk 26
renk 27
renk 28

İyi haber

şimdi öğeyi satın, sadece indirimler tadını değil ama aynı zamanda bir güzel atkılar hediye alabilirsiniz.
İki adet satın alırsanız öğe benim dükkanda, İki adet alabilirsiniz.

yeni alım yatak tadı tuz biraz ekleyerek ilk yıkama, yatakta tadı olurdu daha muhteşem

gönderi:
nakliye olacak sipariş aldıktan sonra 3 gün içinde arrangedd
biz güvenilir düzenlemek nakliye şirketleri, Çin Post gibi, EMS, UPS, DHL, FedEx. lojistik biçimini değiştirmek gerekiyorsa, lütfen bize ulaşın, biz gereği için elimizden geleni yapacağız.
İlk yıkama,
sen soğuk suya tuz bir kaşık ekleyin; su az 30 derece santigrat olmalıdır. ve bir dahaki sefere, sen yıkama yıkama makinesi içinde bizim yatak setleri, tabii, tuz eklemek gerekli değil herhangi bir daha.
geribildirim
eğer ürünlerimizi isterseniz, lütfen bize 5 yıldızlı geribildirim verin. tabii, eğer tatminsiz bir şey varsa, ayrıca bize söyleyin, biz sizin kadar sorunu çözmek için en iyi çalışacağız bize 5 yıldız vermek olabilir. ben inanıyorum eğer sipariş aldığınızda size hoş sürpriz olmalı.
ödeme
tüm formları Emanet geçmesi gerekir. Payment yöntemleri (tüm kredi kartı ödeme Escrow yoluyla gidecek): öğeyi satın sonra, ödeme prosedürü ile bir e-posta sipariş e-posta adresi. ayrıca tıklayın " ödeme " veya " şimdi öde " butonuna complet ödeme, yok eğer alixpress acount, peraonal için para ödeme gönderebilirsiniz ve sizin adres göndermek (posta kodu ve telefon dahil) bana, sonra ben size mal gönderebilirsiniz. teşekkürler
alıcılar için uyarı
biz yazmak " örnek " veya " hediye " paket üzerinde bir vergi kurtulmak yardımcı olmak için düşük vaule. so ne onaylamak için yerel gümrük ofisi ile kontrol edin bu ek karyolası olacak be
brezilya customsers, bize cpf bırakın lütfen (Vergi Kimlik Kodu) sipariş sonra bize yapmak için sipariş süreci daha hızlı. teşekkür ederim

Benzer ürünler