10 Adet Baofeng UV 5R Walkie Talkie Toptan UV5R CB Radyo FM 128CH VOX Amatör Uzun Mesafe Telsiz Avcılık için radyo

10Pcs Baofeng UV 5R Walkie Talkie Wholesale UV5R CB Radio FM 128CH VOX Ham Radio Long
  • Satıcı Walkie Talkie Global Store
  • Liste Fiyatı US $353.50piece
  • Senin Fiyatin US $229.78piece
  • Gönderim Ücretsiz Kargo
  • Kazanıyorsun US $123.72piece35% off
  • Derecelendirmeler 5.0 (47)

Ürün özellikleri

Maximum Range3km-5km
Marka AdıBaofeng
Is_DisplayEvet
tipİki Yönlü Radyo
Walkie Talkie TypeTaşınabilir
malzemePlastik

Ürün Açıklaması

ürün Özellikleri
10 ADET Toptan Fiyat ekran fonksiyonu menüsü ile Dual-band el telsizi ekranda " LCD " DTMF kodlanmış lityum-iyon pil ile yüksek kapasiteli ticari FM radyo alıcısı (65 MHz-108 MHz) içermektedir 105 kodları " DCS " ve 50 gizlilik kodları " CTCSS " programlanabilir fonksiyon " VOX " (ses işletilen iletim) Alarm fonksiyonu kadar 128 hafıza kanalı genişbant (geniş)/dar (dar), seçilebilir yüksek güç/düşük (5 W/1 W) seçilebilir ekran aydınlatması ve programlanabilir klavye fonksiyon klavyede " bip " çift izle/çift resepsiyon seçilebilir frekans adım 2.5/5/6.25/10/12.5/25 kHz fonksiyon " OFFSET " (frekans tekrarlayıcı erişimi için ofset) pil tasarrufu fonksiyonu " SAVE " zamanlayıcı iletim " TOT " programlanabilir tarama modu seçerek fonksiyon meşgul kanal kilidi " BCLO " dahili RX CTCSS/DCS tarama dahili LED el feneri programlanabilir PC tarafından seviye eşiği " susturma 9 için " 0 arasında ayarlanabilir Crossband alımı ton sonu iletim dahili tuş kilidi
parsel Şunlardır
10 * UV-5R 10* kulaklık 10* anten 10* el kayışı 10* pil 10* şarj 10* kemer klip 10* kullanım kılavuzu
ürün Resmi

çift Bant, Çift Izle, Çift Resepsiyon

UHF/VHF: 400-520 Mhz/136-174 Mhz, Ekran Çift Ekranyüksek/Düşük Güç Anahtarı (5 W: Yüksek/Düşük 8 W: Yüksek/Orta/Düşük)

farklı senaryolar adapte farklı güç anahtarlama

128 Çoklu Kanallar

orther programlama frekans veri için acailable 128CH kadar vardırCTCSS/CDCSS

benzersiz CTCSS/CDCSS kodlama & çözme fonksiyonu üzerinde aynı kanal dinleme önleyebilirsiniz alakasız çağrı.sert ve Gerçekçi Tasarım

yüksek Kaliteli malzeme, çizilmeye dert etmeyin, korozyon, damlamaVOX Ses Iletimi

ses aktive iletim fonksiyonu (VOX), böylece kullanıcıların ellerini kurtarmak, PTT düğmesine basarak olmadan normal çağrı