CTVMAN Wifi IP Kamera Panoramik 360 Ampul Işık Kablosuz Balıkgözü HD 960 P Wi fi Lamba Ev Bebek Monitörleri Güvenlik Gözetim kam

CTVMAN Wifi IP Camera Panoramic 360 Bulb Light Wireless Fisheye HD 960P Wi Fi Lamp Home
  • Satıcı CTVMAN Official Store
  • Liste Fiyatı US $53.81piece
  • Senin Fiyatin US $26.91piece
  • Gönderim Ücretsiz Kargo
  • Kazanıyorsun US $26.90piece50% off
  • Derecelendirmeler 4.3 (16)

Ürün özellikleri

teknolojiKızılötesi
sensorCMOS
DepolamaHiçbiri
desteklenen işletim sistemleriWindows 7,Windows 8,Windows XP
Görüş açısı( derece)360 °
desteklenen mobil sistemlerandroid
video sıkıştırma formatıH.264
alarm eylemE-posta fotoğraf
High Definition1.3 megapiksel
BağlantıIp/network kablosuz
renkBeyaz
Güç KaynağıNormal
is_customizedHayır
Duvar BraketiTavan
ağ arabirimiWi-fi/802.11/b/g
tipIP Kamera
sensörü markasıSONY
montajTavan
Marka AdıCTVMAN
Ses ÇıkışıDiğer
stilDiğer
Lens( mm)Diğer
ÖzelliklerDiğer

Ürün Açıklaması

CTVMAN Wifi IP Kamera Panoramik 360 Ampul Işık Kablosuz Balıkgözü HD 960 P Wi-fi Lamba Ev Bebek Monitörleri Güvenlik Gözetim kam

Model CM20D01PE ile bir 360 derece panoramik kamera all in one fonksiyonları dahil kablosuz bağlantı, iki yönlü ses konuşma, sd kart yuvası, hareket algılama ile hd balıkgözü için çok geniş açılar. çok iyi ev güvenlik gözetleme için. Bu LED ampul kamera ile 1.3 Megapiksel full hd çözünürlük. mükemmel görüntü kalitesi keyfini hangi mobil uygulaması üzerinde her zaman her yerde görüntülemek olabilir.

ampul Lamba 360 derece ile balıkgözü kamera uyarlanmış olduğunu ' ın görünümü ve süper zevk verebilir geniş açı için çok tarifi. E27 ile bu kamera montaj çoğu ile uyumlu hangi tip buld bağlantı.

Wifi Kamera adapte HD çözüm hangi çözünürlük 1.3 megapiksel kadar olduğunu. net ve yumuşak görüntü ultimate kalite ile video önemli değil emin olmak için bilgisayar veya akıllı telefon üzerinden izlemek.

bu kablosuz ip kamera inşa olduğunu destekleyen bir hareket sensörü alarm itin fonksiyonu. sadece sizin cep telefonu ip kam ' ın yüklü App, sonra her zaman online video görebilirsiniz. hareket algılama fonksiyonu için, kez set olarak onun ayar " açmak " alacaksınız, alarm e-posta veya anlık göre ayarına.

kablosuz bağlantı fonksiyonu dalabilir. web kamerası gerçek tak ve çalıştır olduğunu, sadece güç adaptörü takın, yüklü kamera app app ve üzerinde adım talimat izleyin bitmiş için wifi bağlantısı. ağ video görünümü altında her zaman her yerde görebilirsiniz. destek 5g kamera şu anda değil olduğunu unutmayın ve mac sistemi.

mutlaka İki yönlü ses işlevini konuşmak gibi. bu Ev wifi IP Kamera dahili mikrofon ve ses pick up cihaz içinde olduğunu, all-in-one tasarım. wifi router ile de bağlı kez, açabilirsiniz sonra kamera telefon app ve iki yönlü konuşma üzerinde gerçek zamanlı olarak.

kayıt sd kart üzerinde bu ev gözetim ağı ipcam için özellik biridir. temel model bir sd kart dahil değildir ama sen modelini seçin her için açıklamasına göre depolama kartı ile gel modeli. bu model max destek 64 GB destek hareket algılama kayıt veya her zaman kayıt olduğunu.

gerçek tak ve p2p fonksiyonu destekleyen andriod ve ios sistemi akıllı cep. sadece yüklü Kablosuz kameranın farklı cihazlar app ve gelen görüntülemek olabilir. telefon/PED/PC vb.

bu bir çok uygulama alanları için uygun olan kapalı ip kamera, gibi ev/bebek odası/kütüphane/pet monitör/ofis/mağaza kullanılan .... gözetim.

Benzer ürünler