XM Hi3518E Kablosuz kablolu IP kamera modülü 720 P 960 1080 Desteği hareket dedektörü Onvif P2P SD kart yuvası Max32G IR Gece görüş

XM Hi3518E Wireless Wired IP Camera Module 720P 960P 1080P Support Motion Detector Onvif P2P SD
  • Satıcı WTHUNG Security Device Store
  • Liste Fiyatı US $34.50piece
  • Senin Fiyatin US $34.50piece
  • Gönderim Ücretsiz Kargo
  • Kazanıyorsun US $0.00piece0% off
  • Derecelendirmeler 5.0 (57)

Ürün özellikleri

Görüş açısı( derece)90 °
teknolojiKızılötesi
sensorCMOS
Lens( mm)6mm,8mm,2.8mm,3.6mm
Depolama32G
montajNormal
desteklenen işletim sistemleriWindows 7,Windows 8
Ses ÇıkışıHiçbiri
renkSiyah,Beyaz
ÖzelliklerVandal - proof
desteklenen mobil sistemlerandroid,iOS
video sıkıştırma formatıH.264
alarm eylemE-posta fotoğraf
High Definition1080p (Full - HD )
BağlantıIp/network kablosuz
Marka AdıWTHUNG
Güç KaynağıNormal
stilMini Kamera
is_customizedHayır
Duvar BraketiTavan
ağ arabirimiWi-fi/802.11/b/g
tipIP Kamera

Ürün Açıklaması

Webcam wifi IP kamera modülü HD 1.0MP 720 P & 1.3MP 960 P & 2MP 1080 P desteği onvif P2P ile CCTV gözetim güvenlik kamera için wifi modülü antena İpuçları:

sayın müşterimiz, bu ürünü satın aldığınızda, ama kurulum bağlamak için nasıl anlamıyorum, lütfen bana ulaşın. Ben nasıl çalıştırmak için size gösterecektir. ve herhangi varsa sohbet yazılımı, söyle lütfen, bu ürünü kullanmak için nasıl öğretecek aracılığıyla video.

ürün Özelliği: 1/4 inç 720 P & 1/3 inç 960 P & 1/2. 8 inç 1080 Pprogressive scan CMOS, kolay işletmek ve yüklemek kablosuzWIFI 802.11b/g/n (Bir Anahtar kurulum, gerekmez RJ45 bağlayın. aynı zamanda destek Kablolu ağ) adapteH.264 video sıkıştırma (depolama alanından tasarruf ama Daha Net resim & #65289; destekP2P uzaktan erişim mobil cihaz tarafından & #65288; windows phone, iPhone, Android, PED destek TF Kart (Max 32G, dahil değildir) destekhareket algılama, koruma alarm, telefon için mesaj ve e-posta göndermek destekOnvif 2.0tüm için uygun NVR onvif ile fonksiyonu (Kullanım XM NVR meyilli) 36 parça ile IR led lamba, Destek IR gece görüş evinizi izlemek ve ofis, çocuğunuz ve her zaman ve her yerde evcil ve böylece APP XMeye lütfen not
bu kamera wifi modülükablo dahil, IR-cut, Lens. IR led kurulu
paket şunlardır
1 * adet Wifi IP kamera modülü
1 * adet IR-cut
1 * adet Lens (2.8mm 3.6mm 6mm 8mm opsiyonel)
1 * adet kablo
1 * adet IR led(özelleştirmek istiyorsanız, lütfen mesaj bırakın, biz size yardım çalışacağız IR led kurulu ihtiyacınız.)
ürün resmi
İşte screenshot kablosuz kablolu IP kamera modülü 1.0MP 720 P Testi görüntü:

sadece yol kullanımını tanıtmak
1. RJ45 tarafından tel bağlamak istiyorsanız, ve görünüm kamera smartphone tarafından, böyle yapmak lütfen
A: lütfen aşağıda ekli gibi indir web sitesinden yazılımı platformu
B: lütfen güç kamera ve kamera arasında RJ45 kablo bağlamak ve router üzerinde (sizin smartphone da ile bağlantı yönlendirici wifi)
2. bağlamak için NVR kullanmak istiyorsanız, aşağıdaki gibi bunu yapabilirsiniz:
3. cihaz eklemek gerekirsekablosuz wifi Üzerinden akıllı telefonunuza tarafından, lütfen aşağıdaki yapın
1. First, gerekirsizin kamera üzerinde güç sonra 5 ikinci kamera Reset (RJ45 kablo bağlamak gerek), ya da belki sen de cihazı eklemek değil sonraki adım
2. Indir APP tarafından QR kodunu taramak veya girin "XMeye" APP store üzerinde ve regesiter kimliğinizi
3. ev wifi şifre Girin, saniye sonra sen bağlantı kamera
3. bilgisayar tarafından görüntü görmek gerekiyorsa, lütfen aşağıdaki yapın
1. First, sizin kamera Sıfırlamak gerekir, ya da belki sen de cihazı eklemek değil sonraki adım
2.indir CMS veya e-posta ile size gönderdiğimiz sorabilirsiniz
kalite kontrol
sıkı 100% test kalite kararlıyız ve yaşam, ve denetim önce teslimat.
hizmet ve destek bizim şirket anlık yanıt içinde müşteri hizmetleri talep her çalışma gün 24 saat ve 8 saat sağlar sıcak hat hizmet
OEM/ODM
biz tüm müşteriler tasarım ile yakından çalışmak faz ürünleri maliyet azaltmak ve kalitesini artırmak ve manufac-turability.We yakın iletişim odaklanmak ve tasarım ve imalat mühendisleri arasında ortaklık optimize etmek üretilebilirlik. biz müşterinin ihtiyaçlarına tam anlayış ve bizim kaynakları sağlamak, uzmanlık ve emek gereksinimi karşılamak için müşterinin ürünleri
hakkımızda
WThung Co, LTD, entegre elektronik güvenlik çözümleri konusunda uzmanım. biz tüm dünyada müşteriye güvenlik çözümleri sağlamak perakende, ticari ve endüstriyel sektörler. sağlayarak tarafsız tavsiye ve öncü teknolojisi ile birlikte erişim son ürünleri ve hizmetleri, Biz teklif güvenlik ürünleri dahil CCTV kamera, DVR & #65292; NVR & #65292; wifi IP kamera ve CCTV aksesuarları.
ödeme

eğer herhangi bir ödeme sorunları var, lütfen bize ulaşın!

daha fazla mal satın almak gerekiyorsa, ama fiyat çok ucuz değil, veya mağazamızda bulamadık, lütfen bize ulaşın!

alıcı yanıtları (durumda) tüm vergi veya KDV.

warrity ve garanti

1. All ürünler kontrol edilmiş ve sevk öncesi iyi durumda paketlenmiş.

2. Tüm ürünler 1 yıl garanti var.

3. bizim ürün ve hizmet ile memnun değilseniz. lütfen bize ulaşın ilk olmayan bir olumlu geribildirim veya anlaşmazlık vermeden önce. biz bizim en iyi sorunları çözmek için çalışacağız.

diğer politikaları

1. We garanti tüm öğeleri " olarak belirtilen " kendi descriptions. biz tamamlamak her satışta % 100% müşteri memnuniyeti için çalışıyoruz.

2. ürünlerimiz doğrudan fabrikadan, orada hiçbir orta adam, hiçbir yüksek biçimlendirme, yani biz henüz çok rekabetçi fiyat kaliteli ürün sağlayabilir.

3. herhangi bir sorunuz varsa bize ilk irtibata geçiniz, çoğu 12 iş saat içinde cevaplandırılmaktadır.

Benzer ürünler